INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Jak žít život na Zemi v současné době

unsplash

unsplash

Zdravím vás, mé děti!

Dnes si povíme, jak můžete dosáhnout rovnováhy mezi svou duší a myslí. To vám pomůže nejen adekvátně vnímat všechny události, jež se kolem vás dějí, ale také ovlivňovat dění kolem sebe s co největším prospěchem pro sebe i pro druhé.

Začněte tím, že se na všechno musíte dívat beze strachu, s "otevřeným hledím", ani na okamžik nepřipusťte myšlenku, že by se vám mohlo stát něco zlého. Jste pod ochranou sil světla a vše, co se kolem vás děje, je jen kulisou pro velkolepé představení, jež se nazývá Konec temnoty.

Rozpínavost sil temnoty nad celou planetou už mohou vidět i lidé, kteří jsou tématu vzestupu vzdáleni, neboť vše nyní nabývá groteskních rozměrů. Služebníci temnoty už nemají co ztratit, proto už nic neskrývají. S vědomím blížícího se jejich konce, se chtějí ještě naposledy vysmát těm, co považují za beztvarou masu šedi, která jim dodává energii strachu a otroctví, po níž touží.

Svými nízkými vibracemi však vtahují do víru špíny a vulgarity, lží a pokrytectví velké masy lidí, jejichž vědomí je stále zcela ovládáno trojrozměrným světem. Takže, moji drazí, jakkoli se chcete před tímto temným světem skrývat, musíte si uvědomit, že ještě stále existuje na Zemi a zavírat před ním oči je pro vás neodpustitelná slabost.

Místo toho byste měli přemýšlet o tom, co můžete udělat, abyste lidi uchránili před touto vlnou negativity, která jako tsunami smete na své cestě vše světlé, čisté, božské, co je v lidských duších. A samozřejmě musíte především chránit své děti, a to nejen před škodlivým očkováním, ale také před stejně zkaženými a všude implantovanými nepřirozenými lidskými hodnotami.

Staňte se pro své děti skutečným štítem, tedy spolehlivou ochranou před nejkrutějším řáděním sil temnoty na Zemi. Naplňte jejich životy světlem a láskou, věčnými hodnotami a Božským poznáním.

Pomozte jim i dalším nezralým mladým duším, aby v této těžké době odolaly a nepodlehly pokušením a nástrahám temných. A k tomu nyní potřebujete rovnováhu mezi myslí a duší. Vaše mysl, vedená událostmi, vám pomůže podniknout rozumné kroky na fyzické úrovni a vaše duše vám napoví správný směr jednání a slov.

A samozřejmě, že energetická náplň vás, vašich příbuzných, vašeho města, vaší země a celé planety by měla být hlavní prioritou vaší duchovní práce. Bez toho bude všechno vaše úsilí marné, jelikož pouze vaše vlastní vysoké vibrace jsou schopny vytáhnout všechny ostatní z lepkavé bažiny trojrozměrného světa, který se stahuje do zapomnění a který se snaží strhnout tolik lidí s sebou.

Proto se, prosím, snažte na vše, co se děje, dívat REÁLNĚ, bez přehánění nebo zlehčování nebezpečí, což vám pomůže učinit správná rozhodnutí pokaždé, když budete stát před tou či onou volbou. A zároveň se ujistěte, že tato rozhodnutí činí vaše duše, a ne vaše mysl, protože pouze ona vidí celou situaci se všemi jejími podněty a možnými důsledky.

A věřte mi, že VŽDY zvolí pro vás nejpříznivější dočasnou linii vývoje těchto událostí, ochrání vás před nebezpečím a zbytečnými zážitky, což vám pomůže udržet vaše vibrace na vyšší úrovni a umožní vám, abyste se sami posunuli dál na cestě Vzestupu a pomohli v tom svému okolí.

Žehnám vám a nesmírně vás miluji!

Váš Otec-Absolut.
22.07.2021 08:36:12
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one