INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Jak neztratit svou Boží jiskru?

Unsplash

Unsplash

Ti, kteří podlehli lákadlům a tlaku autorit, nechali se očkovat a stali se tak nedobrovolnými účastníky zrůdného experimentu, tak mnoho z těchto lidí se může s rostoucími vibracemi Země začít chovat velmi zvláštně.

Vysvětluje se to tím, že cizí gen, jenž se do jejich organismu dostal spolu s vakcínou, má velmi nízké vibrace, mnohem nižší než ty, jež měl člověk před užitím této látky.
S rostoucími vibracemi Země se tedy tato mezera bude neustále zvětšovat, což nakonec povede k tělesným a duševním poruchám takového člověka. Jeho tělo nebude schopno normálně fungovat kvůli velkému rozdílu mezi vnějšími vysokými vibracemi a nízkými vnitřními vibracemi.

A pokud je běžný člověk, i když nemá nejvyšší úroveň vědomí, ještě schopen se do jisté míry přizpůsobit novým energetickým podmínkám existence, člověk, který přijal vakcínu, toho již nebude schopen.

Důvodem je, že takový člověk nebude božskou bytostí, která by se mohla duchovně rozvíjet, protože tím, že do něj bude vložena droga, bude naprogramován na involuční cestu vývoje.

Nebude už mít onu božskou jiskru, která je vlastní lidské duši. Kvůli nanočásticím, které jsou také obsaženy ve vakcínách, bude docházet ke snižování vibrací člověka.
Reptiliáni se tak pojistili pro případ pomalé reakce lidského organismu na genetickou modifikaci, jelikož se stále jedná o nevyzkoušenou biologickou zbraň hromadného ničení.

Buďte však připraveni na to, že mnozí lidé, i když se na vlastním příkladu přesvědčili o ničivém účinku vakcín, budou tuto skutečnost popírat. Tento nesoulad bude fungovat jako nárazník mezi jejich objektivní a subjektivní realitou a bude je chránit před děsivou pravdou.

Raději budou žít ve svých obvyklých iluzích, budou se uzavírat před tvrdými fakty a přesvědčovat sebe i ostatní, že jejich nemoci nemají nic společného se "spásnou" vakcínou, kterou jim dala jejich "starostlivá" vláda.

A k vašemu překvapení bude těchto lidí poměrně dost. Budou klamat sami sebe, jen aby se vyhnuli zklamání a nové vlně strachu o svůj život. Najdou se však i jiní, totiž ti, kteří jsou ještě schopni vnímat pravdivé informace a kteří se po uvědomění si svého tragického omylu připojí k žalobám a budou se snažit potrestat pachatele.

Vůči těmto lidem je třeba projevit soucit a péči, protože jejich duše, které nestihly včas opustit svou fyzickou schránku, budou velmi trpět, budou vystaveny nepředstavitelným mukám a nebudou mít možnost cokoli změnit.

Zemřou spolu se zohavenými těly svých nositelů, ale vy svým soucitem a Láskou můžete zmírnit jejich utrpení. Zde budete muset vykonat tu nejtěžší práci: zahřát Duši druhého člověka a zároveň si udržet odstup mezi vámi, aniž byste se nechali vtáhnout do víru cizího utrpení.

Nezapomínejte na ochrannou sféru a další opatření a zároveň si uvědomte, že každý je zodpovědný za své činy.

V žádném případě na sebe neberte vinu a bolest druhého člověka, jelikož to nepomůže ani jemu, ani vám. Vše, co můžete sdílet s ostatními, je vaše láska a soucit, srdečnost a upřímná péče. Snažte se ulehčit osud těm, kteří učinili takový neuvážený krok, ale vždy se držte na výši.

Nepodléhejte provokacím těch, kteří se vás chytají, jako se tonoucí stébla chytá! Neděste lidi z druhé strany barikády negativními perspektivami, ale staňte se pro ně posledním zdrojem Lásky na této Zemi.


11.07.2021 08:22:19
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one