INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Dveře se zavírají. Pro ty, kteří stále nevěří, to budou těžké časy

Ačkoliv nyní prožíváme těžké časy, není se čeho bát. Ti, kteří jsou již na cestě k vícerozměrnosti a Nové Zemi, kteří mění dlouhodobě svůj způsob myšlení, svá přesvědčení. Těmto lidem se již nyní rány hojí. Pro Vás byla cesta posledních měsíců velmi náročná.

Zvládli jste tuto náročnou cestu a nyní pro Vás budou následující náročné události pouze vnějším představením. Všechny hrůzy následujících měsíců by se vás již týkat neměly. Naopak ti, kteří se smějí a vysmívají probuzeným lidem, teď začnou jít po své cestě zkoušek. Vy jste již zvládli velmi těžké zkoušky, a proto jste dnes na cestě, které se stává snadnější a krásnější pro váš život. Cesty, po kterých jsme šli, se nyní uzavřely. A ti, kteří si vybrali cestu všech potěšení třetí dimenze, budou více strádat.

Lidem, kteří stále žijí programy třetí dimenze, jejich ego nedovoluje vidět skutečnou pravdu. Navíc jejich ego klade velký důraz na to, že jejich zlozvyky, potěšení jsou pro jejich život velice důležité. Tito lide si zvolili svou cestu. Oni budou muset najít tu cestu, kterou vy jste již díky svému srdci dříve našli. Ten, kdo rezonuje s láskou a rozhodl se jít cestou vícerozměrnosti, se cesta dále automaticky otevře pro přejití.

Nyní ale cesta nemůže být otevřena pro všechny, jelikož by byla zachvácena strachem, zoufalstvím, všemi negativními pocity třetí dimenze. Portál se otevírá jenom těm, kteří vysílají lásku. Ti, kteří to tak nemají, nebudou schopní projít. Pro ně za nějakou dobu nastanou těžké časy. Možná pro vás budě těžké pozorovat, nakolik jsou tito lidi ponořeni do třetí dimenze, jak budou reagovat na budoucí události. Nebude to hezká podívaná. Tito lidé však mají ještě příležitost vidět ty, kteří rozumějí tomu, co je skutečná pravda. Pokud alespoň pár lidí z nich pochopí, také pro ně se cesta dále může otevřít, aby ale stihli do otevřených dveří vstoupit, budou muset utíkat.

Pozorovat chaos v následujících měsících nebude lehké. Možná budete kvůli tomu smutní, je to nakonec přirozené. Pokud ale vše pochopíte, tak zjistíte, že přispěli všemu tomu, aby se přesně stalo, jak se stane. Mnoho lidí si stále myslí, že je to všechno brzy skončí. Vůbec si nepřipouštějí, že by někdy potřebovali pomoc shora. Myslí si, že na jejich místě budou ti druzí, kterým se vysmívají. To, že to bude opačně, jim na náladě rozhodně nepřidá. Není to trest, je to volba. Je potřeba naučit se přemýšlet nad následky svých rozhodnutí.


11.07.2021 08:22:34
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one