INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Díky omezením dochází k probuzení

unsplash

unsplash

Podívejte se, jak se mění svět. Podívejte se, jak nyní lidí touží po světe. Podívejte se, jak se stále více lidí probouzí. To je to, k čemu pod povrchem dochází. Pro některé je to možná těžké vidět, ale právě ono postupné probouzení lidstva nakonec zafunguje velmi dobře.

Temné síly se stále snaží více omezovat lidstvo a na první pohled se zdá, že mají výhru jistou. Vše je ale přesně naopak, jelikož každé nové omezující opatření nutí lidstvo, aby se nad sebou zamyslelo. Čím větší je vnější tlak, tím důležitější jsou odpovědi. Stále více lidí hledá odpovědi uvnitř sebe. Takovým způsobem dochází k probuzení. Kapka po kapce se lidé seznamují s tím, kdo ve skutečnosti jsou.

Současná doba je vhodná pro to, abychom byli sami se sebou a získali vnitřní klid. Také bychom měli rozvíjet soucit a nechytit se do pasti hodnocení toho, co je dobře a co je špatně. Přijímejte věci takové, jaké jsou. Dovolte, aby se to stalo. Nehodnoťte názory či reakce lidí. Nespoléhejte se na budoucnost, nestěžujte si na minulost. Jen přijímejte to, co je. Osvoboďte se od všech spásných myšlenek vaši osoby či snad celého světa.

Nepřemýšlejte nad tím, jak se stát osvíceným, ale žijte jako osvícení. Pro růži nemá žádný význam, jestli si ji všimnete její krásy a vůně, nebo jestli kolem ní projdete bez povšimnutí. Ona kvete, protože taková je její podstata. Ona nemůže nic jiného dělat. Jedná se o opravdový soucit. Proto se již nestrachujte, jak se nadále bude rozvíjet svět, snažte se raději vše bezpodmínečně přijímat. V současné chvíli máme dvě možnosti, a to buď být kvůli současným omezením v depresi, anebo s pomocí soucitu změnit budoucnost planety.

Pro probuzenou bytost neexistuje ani minulost, ani budoucnost. Květiny na poli, ptáci na nebi žijí bez povolení či odmítnutí. Jenom člověk tak žije. Pokud změníte tento přístup, vše se vašem životě změní. Žijte svůj život a žijte jej hned teď! Obavy jsou známé pouze těm, kteří zaměřují svou pozornost na budoucnost. Nechť vás tato skutečnost plně naplní. Podívejte se, jak se vy i svět kolem vás mění.
31.05.2021 08:15:02
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one