INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Co nás čeká v nejbližších měsících roku 2021?

photo-1527380992061-b126c88cbb41.jpg
Za posledního půl roku jsme dosáhli velkého progresu. Teď přišel čas sklidit plody. Ve vzduchu je cítit lehkost. Stabilnější energie nám pomáhají naladit se na světelné proudy, abychom lépe zvládali přechody do nové reality. Pro většinu lidí na naší planetě toto období znamená velké psychické uklidnění. Nyní nás čeká nové období, které bude klidnější, než bylo období posledního půl roku.

Toto klidnější období nám pomůže uvědomit si náš růst a naše změny, kterých jsme během intenzivního období podzimu a zimy dosáhli. Také nám ale pomůže seznámit se s novou energetikou na naší planetě. Toto klidnější období bude trvat asi 3 a 4 měsíce, avšak pro některé jedince to může být i déle.
Nyní můžete vydechnout, dokázali jste to! Stále budete pokračovat v práci na lepší verzi sebe sama, ale toto období asi 4 měsíců již nebude tak náročné. Díky tomuto klidnějšímu období si naplno uvědomíte, jak velkou práci na sobě jste udělali. Nyní dostanete možnost okusit nové prožívání života, nové emoce, které jste jen těžko mohli prožívat dříve.

Mnohé světlé bytosti nám pomáhají pochopit cesty a směřování nové Země. Mnohé nové cesty již existují uvnitř Vás. Je to samotný počátek vzniku nové Země. Někteří již pociťují novou energii Země. Někteří se ale stále připravují na svůj vlastní posun svého vědomí. Nová energie Země si již pomalu začíná projevovat. Je už tady, my se ale teprve ladíme na její frekvenci.

Jakmile se naladíte na tuto novou frekvenci, teprve pak pochopíte, jak velkého posunu jsme všichni dosáhli. Novou Zemi bude možno cítit stále silněji a silněji. Je to změna frekvence a vnímání, která je doprovázena emocemi a uvědoměním si toho, co dříve nebylo možno uchopit. Díky tomuto velkému posunu se vše na Zemi bude rychle měnit, chování lidí, způsob života, stravování a mnohé další věci.

Celkově bude docházet k čištění planety a její přírody. Toto čištění zahrnuje celou řadu různých scénářů. Pravda vychází na světlo světa. Lidé, kteří jsou u moci, odhazují své masky. Výzkumy uvádějí, co je škodlivé. Může také docházet k přírodním katastrofám, jelikož Země zažívá svou vlastní přestavbu. Není potřeba se ničeho bát, vše je v pořádku. Ve skutečnosti je toto období potřeba oslavit. V březnu se začneme ladit na nové energie naší planety. Buďte otevřeni novým chvílím pokoje, průlomů a blaženosti. Poslouchejte svou intuici, jste na správné cestě.
25.02.2021 09:55:52
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one