INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Co nás čeká v červnu?

unsplash.com

unsplash.com

Červen je velice silným energetickým měsícem, na který silně působí zatmění měsíce ve Střelci spolu s portálem 555. Ještě stále jsou v pohybu energie pro všechny, kdo si přeje dát se do rovnováhy za účelem uzdravení či osobního rozšíření. Tyto energie budou trvat do letního slunovratu a budou předcházet fázi stabilizace, která potrvá do listopadu, kdy se opět ponoříme do velice silných energií.

Červen je měsícem odpočinku a obnovení našich šil. Ačkoliv stále budou na naši planetu působit nové energie změn, budeme také moci využít jiné energie, které nám pomohou se uklidnit a popřemýšlet naší osobní cestě životem, jelikož uprostřed tohoto přechodného roku je důležitá rovnováha. Velice rychle se integrujeme, a proto se snadno můžeme vyčerpat. Proto je velice důležité pravidelně se očišťovat. Obvykle na tento transformační odpočinek stačí 10 dnů.

Na kolektivní úrovni ještě stále působí energie beznaděje a strachu. Ačkoliv se mnoho lidí nyní probouzí a poznávají možnosti své jedinečné bytosti, si ještě naplno neuvědomují to, k čemu za nepravdivým scénáře 3D reality doopravdy dochází. Energie zoufalství bude vyměněna za energii důvěry a lásky, abychom naplno mohli poznat to, kým opravdu jsme.
Ať tak či tak, je to pro lidstvo jedinečné období, jelikož naše planeta se léčí na všech úrovních. Také dochází ke změnám ve všech strukturách, jež dříve manipulovaly lidstvo. Na kosmické úrovni je Země pokryta energií lásky, která léčí a obnovuje náš svět.

Abychom mohli vložit kousek sebe do současného planetárního vzestupu, je potřeba začít měnit sám sebe. Vše je možné, pokud vždy jednáme čestně a s láskou ke všemu a všem, jelikož kde je vůle, vždy je cesta. Ještě nás čekají těžkosti, ale také nás čeká bezpodmínečná láska, radost a podpora. Máte vůli a sílu spálit své ego a transformovat se v bytost světla, kterou jste ve skutečnosti?
Květen se v zatmění Střelce uchýlil ke svému konci a nyní se o své místo na slunci hlásí červen. V červnu bude velice důležité hodně odpočívat a přemýšlet o naší cestě životem, abychom mohli získat vyšší moudrost, neboť osvícení přichází tehdy, když v hlubokém mlčení komunikujeme s naší duší.

10. června nás čeká prstencové zatmění slunce v novoluní. S tímto zatměním v blížencích můžeme pocítit rovnováhu, rozpoznat iluzi a být kreativní v myšlení. Bude také docházet k mnoha změnám jak na osobní, tak i na kolektivní úrovni. Lidstvo si osvojuje vyšší úroveň vědomí a vymaňuje se z otroctví. Podstatou tohoto měsíce je vnitřní retrospektiva jako způsob samo osvětlení. Červen je také měsícem, jenž přináší láskyplnou a uklidňující energii pro ty, kteří jsou připravení pracovat se svým tělem, dopřát mu odpočinek, aby se mohlo stát silnějším.

Pamatujte, že plníme jedinečnou misi, jež vede k zotavení planetárního vědomí Země. Pamatujte, že když se staráme o sebe, staráme se a pomáháme uzdravovat celek, jelikož všechno, co děláme, se odráží ve všem kolem nás.
01.06.2021 07:42:07
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one