INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Co náš čeká a jak bude vypadat restart naší planety?

photo-1571816119607-57e48af1caa9 (1).jpg
Pokud budeme nový svět tvořit pomocí otevřených myslí, srdcí, vnitřního klidu a oduševnělých činů, můžeme dosáhnout velkých věcí.
Nyní má mnoho lidí pocit, že se děje něco důležitého, ale nedovedou si vysvětlit, co přesně to je. Až pominou za určitou dobu některé současné problémy, uvidíte a pocítíte, jak moc Vaše srdce touží žít novým způsobem života.

Nepřijde Vám paradoxní, že ačkoliv jsme všichni izolování, máme nyní mnohem více společného a vše je mnohem více propojeno, než tomu bylo v minulosti? Ačkoli mnozí z nás pociťují strach, tak naše srdce jsou více otevřená. Nehledě na to, že se objevují neustále problémy a změny, existuje veliký svět. S jistotou můžeme říci, že nyní dochází k radikální změně na celé naší planetě.

Nyní si vůbec neumíme představit, co se všechno v budoucnu stane a jak bude vypadat tento hluboký restart. Je to ale vynikající možnost, jak můžeme vše v našich životech změnit. Můžeme společně vytvořit lepší svět. Na tuto změnu jsem plně připraveni. Nyní je čas na hluboká vnitřní přehodnocení našich životů a nové změny, jež musejí vést ke změně našich životních přesvědčení a postupů.

Díky těmto vnitřním změnám můžeme ze současné situace vytěžit maximum. Můžeme si uvědomit, co si do nového světa můžeme a chceme vzít a co už v novém světě nechceme. Ačkoli nás současná světová situace děsí, tak vůbec nemusí, jelikož je to součást většího plánu. Tento plán je mnohem hlubší a promyšlenější, než si sami můžeme vůbec představit. V blízké době nás čeká odhalení mnohem důležitějších skutečností na obou stranách spektra dobra a zla.

Svět, jaký jsme dříve znali, byl zkorumpován. Nyní dochází k vynikajícímu obnovení světa do takové podoby, v jaké by měl správně být. K nové podobě máme přispět i my, tvořitelé nového světa, jemuž je souzeno být velkolepým a úžasným. Vždy jsme mohli zvolit lepší řešení různých situací, bohužel tato řešení byla mnohdy potlačena. Teď se však budou moci realizovat. Nová pokolení budou inspirována přelomovými řešeními a naším úkolem je jim „vyčistit“ cestu.

Již nyní máme možnost využít bezplatnou univerzální energii celostního zemědělství, díky které můžeme nakrmit celý svět. Vymoženosti v medicíně jsou dostupné všem. Můžeme také vytvořit finanční systém, jenž zajistí hojnost všem lidem na naší planetě. Pohrdání naší planetou můžeme a musíme napravit. Již teď mámě technologie, které mohou pomoci očistit a uzdravit naší planetu.

Naše vnímání světa se velmi rozšířilo a nyní se u nás otevírá možnost komunikovat s druhou stranou opony. Stáváme se mnohem cennějšími, než jsme byli v minulosti, a to jak individuálně, tak i kolektivně. Náš čas v izolaci je nám dán, abychom obnovili spojení s tím nejcennějším, co v našich životech máme, tedy s naší duší. Co když právě to nám přinese štěstí a klid? Tedy věci, které jsme vždy tak moc chtěli. Co když ve Vesmíru nejsme sami a vždy jsme kolem sebe měly bytosti, které nás milovaly a podporovaly? Co když se vlastně nemáme vůbec čeho bát a všechna naše přání se jednou splní, jak nám bylo slíbeno? Co když je to všechno pravda? Možná to je ale mnohem více.

Pokud budeme nový svět tvořit pomocí otevřených myslí, srdcí, vnitřního klidu a oduševnělých činů, můžeme dosáhnout velkých věcí.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=8tf2lfjCnQk&ab_channel=%D0%AD%D1%80%D0%B0%D0%92%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%8F


13.02.2021 11:34:14
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one