INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Co dělat, abychom nebyli vtaženi do nízkých energií?

unsplash.com

unsplash.com

Co dělat, abychom nebyli vtaženi do nízkých energií?
Energie na Zemi se v posledních dnech velmi liší. Nyní se na naší planetě v hojné míře nacházejí nízké energie. Kvůli těmto nízkým energiím můžete přicházet o svou vnitřní rovnováhu, proto se Vám mohou hodit některé techniky, které pomáhají udržet nás ve vysokých energiích. Popřemýšlejte proto, díky kterým volnočasovým aktivitám se cítíte dobře. Může se například jednat o poslech hudby, čtení knih, procházku v přírodě, malování, tancování či meditaci. Může to být zkrátka cokoliv, díky čemu se cítíte dobře.

V této době je důležité najít něco, co nám dělá dobře a co nám dodává klid. Tento Váš vnitřní klid pomáhá lidem ve vašem okolí, tak také celé planetě Zemi. Díky tomuto pocitu vnitřního klidu se mohou na planetě Zemi stát velmi pozitivní změny. Snažte se ze současných nízkých energií, které nyní obklopují planetu, dostat pomocí radostných maličkostí každodenního života. To, co je nyní pro Vás dobré, je také pro jiné a pro samotnou naší planetu. Slyšte své odpovědi a jednejte podle nich.

V současné době je také nyní udržovat si svou energii, abychom se nedostali do pasti negativních myšlenek a různých trápení. Energii si můžeme udržet pouze tehdy, když zachováváme klid a přijímáme vše, co se děje kolem nás. Energii si také můžeme uchovat či zvýšit tehdy, když děláme to, co nám dělá radost. Pokaždé, když vás zachvátí smutek z toho, co se kolem děje, snažte se co nejrychleji navrátit zpátky do vyšších osobních vibrací, které vám pomohou udržet světlo uvnitř sebe sama. Toto vnitřní světlo nám pomáhá za jakýchkoliv okolností. Blíží se čas, kdy toto světlo bude zářit samo od sebe bez jakéhokoliv úsilí z vaší strany.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=KrjegHo3WKc&ab_channel=%D0%AD%D1%80%D0%B0%D0%92%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%8F
24.01.2021 14:45:33
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one