INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Červnové energie roku 2021

Červnové energie nám pomáhají vytvořit silné a zdravé energetické a emocionální hranice, jež nás se připravují na masivní příliv světla z Vesmíru mezi 23. červencem v úplňku a 8. srpnem (8: 8). Abychom zmírnili tento náročný frekvenční posun, musíme se zaměřit na uzdravení našeho těla, odpočinek naší mysli, pokračování v uvolňování minulosti a udržování nejvyšší rezonance pro naše vibrační pole během tohoto časového období.

Vědomí se na naší planetě změní v příštích 3 měsících způsobem, který jsme v historii lidstva nikdy neviděli. Ti, kteří pracovali na své sebeúctě, sebelásce, celistvosti, pokoře, soucitu a vlastní odpovědnosti, nyní přecházejí do další fáze ukotvení a života v časové ose 5D Nové Země.

V tomto letním období bude aktivováno několik vláken naší DNA. Bude se jednat konkrétně o vlákna 7, 8, 11 a 12. Tato vlákna budou aktivována na novou úroveň díky rostoucímu krystalickému naladění naší epifýzy. To dále odemkne a stáhne informace z vyšších čaker (9-12).

Nyní je tedy čas důvěřovat naším stále silnějším srdcím a pouštět naše životní problémy. Nyní bychom měli věřit, že všechno jde tak, jak má, a to i přes to, že ve hmotném světe ještě tyto pozitivní věci vidět nejdou. Tyto změny se však projeví ve správný čas.

Nejlepší je proto tedy vzdát se hned, odpočinout si, a prostě být. Opustit naše negativní myšlenky a řídit se jen tím, co cítíme. Když se nám to podaří, všechno utrpení se hned zmenší a vytváříme tím prostor pro nové životní příležitosti.
22.06.2021 13:42:51
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one