INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Červen 2021 jako měsíc nových začátků

unsplash

unsplash

Červen je v mnoha ohledech měsícem nových začátků. Během tohoto měsíce můžeme získávat energie, které nám pomohou uskutečnit velké změny v našich životech. Jedná se o velmi podporující energie. Pozorně prozkoumejte vaše myšlenky, city, přesvědčení, vztahy nebo práci. Díky hlubšímu prozkoumání těchto věci zjistíte, co a v jaké životní oblasti chcete změnit.

Někteří lide si uvědomují, že ve svých životech musejí něco změnit, ale raději to neudělají. Jiní lidí zase budou překvapeni z toho, jak snadno mění názory, stravu, místo bydliště, vztahy. V našem světě vždy docházelo ke změnám. Teď k nim dochází ale stále rychleji a je nutné naučit se je přijímat. Tyto energie Vám pomohou zbavit se odporu k novým změnám. Také Vám pomohou rozpustit bloky, které vám brání žít v harmonii.

Vždy tvoříme každý aspekt svého života, pokud chcete nebo potřebujete životní změnu, existují mimopozemské bytosti, které vám mohou v životě pomoci. A také to dělají, pomáhají nám, jak jen můžou. Díky svobodné vůli jsme to však my, kdo musí udělat konečné rozhodnutí. Můžete jít po stejné cestě, myslet si stejné myšlenky, držet se stejných přesvědčení, vibrovat na stejné frekvenci, nebo můžete udělat další krok ve svém duchovním rozvoji.

Díky červnovým energiím se k nám dostává pomoc v ideální čas a v ideálním balení. Čím více se spojujete se Zemí a nebem, tím snadněji budete tyto podporující energie získávat. Využijte blahodárné účinky uzemnění, mlčení a myšlenkového klidu, díky čemuž maximalizujete efektivitu a sílu červnových energií roku 2021.
08.06.2021 07:18:05
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one