INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Čekají nás události, kterým se nelze vyhnout

unsplash

unsplash

Buďte připraveni na to, co nás čeká. Nečeká nás žádná přírodní katastrofa ani jiné nebezpečí. Přichází doba velkých odhalení, které zcela změní naše životy. Bude to mat, který bude znamenat konec špinavé hry, která převládala celou dobu historie třetí dimenze na naší planetě.

Vládci planety Země získali dvě velké výhody, které jim pomohly v minulých letech udržet si jejich moc. Podobné události odložily konec hry. Teď už ale vládci tmy nemají zdroje k tomu, aby se zachránili. Mat je nezvratný. Je to odůvodnění pro zoufalství tmy. Proto je nutné se mít na pozoru, jelikož temní se budou chtít mstít. Budou se snažit vytvořit co nejvíce obětí. Je to bezohledná strategie. Ten, co prohrál, už ví, že nemůže vyhrát, a tak se snaží napáchat co nejvíce škod.

To, co nejvíce štve tmu, je probuzení svědomí. Probuzený rozum již nikdy více nebude podveden. Dokonce nyní vytvořený strach se již teď netýká velkého počtu lidí, který je potřebný pro kontrolu celého lidstva. Dříve vyvolávání strachu fungovalo mnohem lépe, jelikož světlo bylo velmi slabé.

Právě proto nedošlo k probuzení již v minulém století nebo na začátku tohoto století, ačkoli již k tomu bylo vše připraveno. Bohužel spící většina lidstva byla silnější, než počet již tehdy probuzených lidí. Nyní jsme opět blízko probuzení. Za dvacet let se stihlo probudit velké množství lidstva, díky čemuž se situace mezi světlem a tmou změnila.
Vše, čím budou nyní chtít temní škodit lidstvu, bude velmi rychle odhaleno. Lidé, kteří dříve řídili tento svět, dostávají informace o tom, že jejich hra na naší planetě je již u konce. Proto je jejich současná situace přivádí k zoufalství. Nikdo však nezastaví rozhodnutí Stvořitele, který se rozhodl ukončit tuto špinavou, avšak velmi poučnou hru.
Vibrujte v lásce a pochopení. Važte si i těch, kteří mají opačné názory, jelikož každá volba je Stvořitelem respektována. Brzy všem problémům bude konec. Řešení pro finanční, emocionální nebo profesní záležitosti se brzy objeví. Bolest, utrpení a nemoci brzy skončí. Čekají nás mnoha odhalení, ačkoli některé události mohou šokovat ty, co se stále nacházejí v hlubokém spánku. Je to konec starých časů a začátek nové éry.

Zlatý věk je čistý svět radosti. Toto období na naší planetě obnoví prosperitu a blahobyt dědicům nové Země. Pro mnohé pozitivní události a změny je však potřeba několik let. K mnoha kladným změnám však dochází v zákulisí. Brzy začnete toto všechno vnímat a cítit. Někteří dříve, jiní později.

Co se týče temných sil, které se k jejich konci vlády na naší planetě budou snažit napáchat co nejvíce škod, nedovolte jim, aby Vám způsobili škody. Chraňte se světlem a počkejte, než bouře pomine. Zůstávejte v bezpečí svého srdce, jelikož bouřе odnese vše, co nám již neslouží, včetně starých přesvědčení a systémů. Vše, co nemá vyšší energetický základ, na Zemi nezůstane. Starý svět končí a odnáší s sebou všechno a všechny, kdo odpovídá stejným vibracím. Je to konec tmy.
12.04.2021 09:00:22
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one