INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Čekají nás odhalení, která šokují většinu populace

unsplash.com

unsplash.com

Před námi jsou odhalení, která šokují velkou část populace. Tato odhalení přinutí ty, kteří ještě stále spí, probudit se a uvidět skutečnou realitu. Dokonce pracovníci světla budou šokování krutostí a plným nedostatkem soucitu k lidstvu.

Spoustu lidí velice překvapí všechny nepravdy a manipulace, kterým dosud podléhali. Bude toho na ně „až příliš“, proto nyní před pracovníky světla stojí důležitý úkol, kterým bude pokusit se uklidnit a vysvětlit lidem kolem nich, co se nyní na Zemi děje. Většina populace vůbec neví, co se děje se Zemí, nechápe nebo nechce pochopit, co současná situace znamená.

Tito lidé nebudou následovat vzestup planety, jelikož se ještě musejí učit v nižších vibracích, dokud nebudou připraveni na další úroveň. Existují také lidé, kteří nechtějí věřit, že dojde k vzestupu planety. Tito lidé chtějí žít svým předešlým komfortním životem. Je to jejich volba. Jejich duše se rozhodla, že potřebují více času pro duchovní rozvoj, aby mohli žít ve vyšších vibracích.

V příštích měsících na naši planetu budou působit velice silné energie, a proto jsou lidé, kteří jsou probuzení, nyní žádaní, aby tyto silné energie zpracovali. Je velice důležití učit se žít v těchto energiích. Jedná se o kritické období toho, kde se nacházíme. Pro mnohé to bude náročné a nervózní období, buďte na to připraveni. Velmi brzy může dojít k vlně odhalení, která nebude přinášet klid. Toto období bylo předurčeno.

Země se nyní nachází v přechodu do vyšší dimenze. Mnoho lidí tento vzestup zažije. Lidé, kteří se k vzestupu nepřipojují, protože nemohou či nechtějí, zůstanou v nižších vibracích, aniž by si něčeho všimli. Je to v souladu s jejich duchovním rozvojem.


15.07.2021 07:51:25
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one