INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Březen je měsícem znovuzrození

photo-1598826739205-d09823c3bc3d.jpg
V měsíci březnu se nacházíme v jednom z nejdůležitějších portálů letošního roku, kdy se bude docházet k odhalování nových skutečností, jež před námi byly skryty. Nyní je vhodný čas pro transformaci procesu, jenž zahrnuje východ ze stínů uvnitř naší bytosti, do světla toho, kým doopravdy jsme. Březen ideální měsíc pro vytvoření rovnováhy mezi protiklady, což bude ještě podpořeno jarní rovnodenností března.

Březen je měsícem obnovení rovnováhy a rozšíření toho, s čím jsme se v minulosti rozhodli pracovat. Je to období, kdy můžeme přejít od strachu k našemu srdci, kde se nachází láska a vyšší moudrost, která nám může pomoci pochopit mnohé odehrávající se příběhy současného světa. Duchovní průvodci toto období považují za zázračné. Je to období, během něhož můžeme projevit přání naše duše.

Je to období, kdy do našich životů můžeme přinést více lásky, hojnosti a stability. Nic z toho se však nestane, pokud nepřijmeme svou vlastní sílu, abychom si vytvořili svou vlastní realitu. Březen je pro nás možností, jak se můžeme více ponořit do své duše, díky čemuž můžeme pochopit, na čem máme ještě zapracovat.
Zkuste se ponořit do míst, kde si sami vytváříte omezení. Všechna naše omezení pramení z toho, že náš lidský rozum byl naprogramován tak, aby věřil v to, co je možné a co ne. Volba toho, co potřebujete v určitý moment prožít, je vždy pouze na Vás. V průběhu tohoto měsíce má obnovení své vlastní síly rozhodující význam, jelikož ve světě, kde se s námi snaží různě manipulovat, je důležité hovořit pravdu.

V den jarní rovnodennosti pak energie dosáhnou svého maximálního vrcholu. Je to čas, který je důležitý pro to, abychom očistili a stabilizovali sebe sama. V současné době je jediným způsobem přispívat k rovnováze, aby neustále pokračoval přechod do nového období naší planety. Tento přechod se sice může zdát chaotickým, ale ve skutečnosti pomáhá přejít mnohým lidem do jejich další fáze lidského života. Je to znovuzrození, přes které všichni procházíme, díky čemuž opouštíme vše staré a nefunkční.
08.03.2021 06:37:52
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one