INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Bouře nebude trvat dlouho

Unspalash

Unspalash

Lidé říkají, že svět umírá, ale ve skutečnosti se chystá velice brzy porodit nový začátek. Tak málo toho, co vidíme a vnímáme v naší realitě, je pravdou. Lidé kolem sebe vidí blížící se krach. Všechny strachy a obavy mají pouze jednu příčinu. Svět, který jsme dříve znali, již dále nemůže existovat.

Nic nekolabuje bez příčiny. V našem světě kolabuje pouze to, co již nemá žádnou hodnotu. Místo toho přichází to, co je pro nás dobré. V přírodě k podobným věcem dochází pořád. To, co v přírodě vyčerpalo svou životní sílu, je použitu pro to, aby byla vyživena jiná forma života v přírodě.
Buďte odvážní, udržujte si pocit zdraví, věřte v tuto skutečnost a udržujte si radost za jakýchkoli vnějších okolností. Nyní dochází k tvoření nového světa. Tato bouře nebude trvat dlouho, jelikož světlo na naší planetě je stále silnější. Mnohé šokující skutečnosti o životě na naší planetě spatřují světlo světa.

Mnozí lidé budou po zjištění skutečné reality prožívat šok a hněv. Pro tyto lidi můžete být velmi důležití právě vy, pokud je uklidníte a vysvětlíte jim současnou situaci. Nemusíte se strachovat nesouladem mezi Božskou realitou a realitou, kterou vidíte. Všechno je to vyšší moc. Vše záleží na vůli Stvořitele. Spojte se s tímto Božstvím jak uvnitř vás, tak i vně těla. Pociťte kosmický tok dýchání všeho kolem nás.

Pokud to, co vidíte kolem sebe, se nezdá jako dokonalé, neznamená to, že to tak ve skutečnosti není. Lidstvo se pomalu, ale jistě navrací k jednotnému kosmickému hlasu. Ranění budou uzdraveni. Pochybovači uvěří. Temnota bude odstraněna. Všechno bude odhaleno. Na Zemi opět nastoupí ráj. Země bude příkladem pro jiné planety, které bude čekat podobný vzestup.
Vy jste tady pro to, abyste spojili skutečnou realitu s realitou vyšších vibrací. Jste pracovníci světla. Silná skupina lidí.


06.04.2021 08:08:51
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one