INSPIRACE DUŠE

,,Nejdříve hledej inspiraci v sobě a pak můžeš inspirovat ostatní..."
 

Blížíme se k důležitému slunovratu 21. června 2021

unsplash

unsplash

Jelikož se nyní blížíme ke slunovratu, dopadají na Zem stále silnější transformační energie. Tyto energie jsou přípravou na velikou energetickou vlnu, která brzy bude všechny obyvatelé Země šokovat. Proto je nyní důležitá stát pevně na nohou a důvěřovat Matce Zemi. Také je nyní důležitá stát si za svými názory a udržovat si uvnitř sebe zářivé světlo. V červnových dnech před slunovratem můžeme také být inspirací pro druhé lidi tím, že budeme všem projevovat dobrotu a lásku.

Neodsuzujte druhé lidi jen kvůli tomu, že na určité životní situace reagují jinak než vy, jelikož ti, které jste měli za ty nejsilnější, se mohou projevit jako ti nejslabší z nejslabších. Mimo jiné je také důležité být vlídný k lidem, kteří ztrácejí orientaci po odhalení toho, kdo jsou a odkud ve skutečnosti pocházejí. Všichni přece víme, že každý zapomíná svůj původ, když se inkarnuje na Zemi.

Může být pro vás šokující zjištění, pokud jste nevěděli o destruktivních činech jiných lidí. Bez ohledu na to, jak budete reagovat na tuto silnou energetickou vlnu, měli byste se snažit pochopit, jak se cítí ostatní. Mnoho lidí prožívá euforickou radost ve svém životě a dívá se na naši budoucnost s důvěrou, zatímco jiní se budoucnosti bojí. Je dobré být připraven a vědět, že vše jde podle plánu. Temní opouštějí planetu ve velkých počtech a aliance galaktické federace zaujímají stále více důležitých pozic.

Nikdy v historii ještě nebylo světlo na naší Zemi tak výrazné, jak je tomu nyní. Přejí nám fantastický zážitek od energetické vlny a také pochopení toho, jaký může být život na Nové Zemi.
17.06.2021 10:53:43
m.timkova

O stránce

INSPIRACE DUŠE..

Slovo inspirace pochází z prastarého indoevropského slova označujícího dech a je také spojeno s latinským spiritus, znamenajícího také duch. Inspirace je jednoduše postupné vypouštění našeho vnitřního dechu, touhy být kreativní a projevit se navenek. Je to projevení našeho vnitřního světa ven, díky inspiraci jsme vtahováni do ještě hlubších vnitřních prožitků a světů, které si ani neumíme představit. Pokud i tebe inspiruje tvá duše k vytvoření nějakého příběhu, článku, tvorby a chtěl by ses podělit, napiš nám na inspiraceduse@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one